Послуги

Ми вирішуємо практично весь комплекс проблем, які можуть виникнути у сфері страхування.

Одним з напрямків нашої роботи є  продаж страхових послуг. При цьому ми, на відміну від більшості страхових посередників, маємо всю інфраструктуру, щоб надалі супроводжувати Ваш договір страхування і вирішувати всі питання, що виникають в період його дії.

У нас в штаті є юристи, які будуть ходити до суду у разі неправомірної відмови у виплаті страхового відшкодування і вирішувати Ваше питання, на відміну від інших страхових посередників, де Вам в кращому випадку дадуть поради як діяти далі. Хоча у нас і не було випадків судових розглядів з нашими страховими партнерами — ми готові взяти всі питання, пов’язані із захистом інтересів на себе, в тому числі і фінансові — оплата судового збору, проведення оцінки, необходних експертиз та і.н.

Крім цього ми також надаємо весь комплекс юридичних послуг у сфері страхування для тих у кого виникли проблеми зі страховою компанією, необхідно довести свою невинність у ДТП, потрібна допомога у кримінальній справі, пов’язаній з ДТП або іншим застрахованим майном, необхідна оцінка пошкодженого майна, експертиза обставин ДТП та і.н.

При цьому ми професійно допоможемо вирішити питання, повязані з порушенням Ваших прав як споживача збоку автосалону, виробника, СТО. Допоможемо отримати компенсацію вартості автомобіля, провести заміну автомобіля на новий, забезпечим безоплатне усунення дефектів гарантійних та негарантійних автомобілей, відшкодування матеріальної та моральної шкоди.

Задати своє питання

Відправити
close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо