Страхування екстремального туризму

Багато хто й не підозрюють, що вирушаючи в гірський похід, беручи участь в рафтингу, маутінбайкінгу і подібних заходах, необхідний особливий договір страхування. Більшість туристів-екстремалів припускаються помилки, купуючи звичайний договір страхування (навіть з покриттям занять спортом). Щоб захистити себе повністю необхідний спеціальний договір, який би враховував всі ризики під час такої подорожі. Так, наприклад, група туристів або окремі учасники походу можуть загубитися, або ж серйозно травмуватися на важкодоступній ділянці. Для цього необхідне спеціальне покриття, що враховує особливі ризики. Таке покриття може включати пошуково-рятувальні роботи, евакуацію, покриття надання допомоги службою медичної авіації, курс лікування в барокамері і т.д.

Чому Вам варто звертатися саме до нас:

1. Ми спеціалізуємося на формуванні індивідуальних умов страхування для таких турів. При цьому ми вже стикалися з покриттям витрат на серйозні евакуації і ведення рятувальних робіт. Тому розуміємо специфіку страхового покриття і постараємося узгодити максимально повний захист для кожного екстремального туру.
2. Оскільки ми одні з небагатьох, хто працює зі страхуванням таких турів, для нас узгоджено спеціальні умови страхування. Купувати у нас буде вигідніше.
3. При настанні страхової події ми допоможемо в разі виникнення спірної ситуації в страховій компанії. У разі обґрунтованих претензій до страхової компанії ми повністю візьмемо на себе представництво Ваших інтересів і судові витрати. Хоча з 2009 року нам вдавалося вирішувати всі спірні питання з нашим партнером — українським офісом «Европейське туристичне страхування» (ERV)  виключно в досудовому порядку.

 

Задати своє питання

Відправити
close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо