Страхування життя

Дуже часто цей вид страхування викликає скепсис. Ситуація невизначеності, курсова нестабільність, відсутність довіри до страхових компаній не додає аргументів на користь накопичувального страхування життя. Але є й інша сторона медалі — далеко не кожна сім’я має достатньо накопичень, щоб у разі смерті одного з подружжя, який забезпечував або брав істотну участь у забезпеченні сім’ї, не стикнутися з різким скороченням свого бюджету або необхідністю просити про матеріальну допомогу родичів та знайомих. Причому дуже часто буває, що деякі сім’ї в таких випадках насилу збирають гроші лише на харчування. Тому очевидно, що в разі смерті особи, яка повністю утримувала сім’ю або брала значну участь в її утриманні, іншим членам знадобиться час, щоб змінити плани, можливо влаштуватися або змінити роботу, скоротити витрати, вирішити незакриті фінансові питання тощо.

Тому з боку кожного, хто забезпечує та любить свою сім’ю було б відповідальним подбати про таку ситуацію заздалегідь. Очевидно, що навіть в разі смерті, кожен хотів би максимально полегшити фінансові проблеми сім’ї хоча б на перший час. Для цього наша компанія і пропонує програми накопичувального страхування життя, але ми не працюємо з програмами, які включають виключно накопичувальну і інвестиційну складову без покриття ризику смерті з будь-якої причини.

Якщо ж нічого не відбувається, ці гроші зберігаються. Причому сума виплати при дожитті до обумовленого терміну буде збільшена на величину інвестиційного доходу, отриманого за період страхування. З огляду на те, що збереження солідарної пенсійної системи взагалі знаходиться під питанням на майбутнє, а тим, хто оплачував відрахування від невеликої офіційної заробітної плати, пенсії ледь вистачає лише на продукти, страхова виплата по суті стане реальним вирішенням питання пенсійного забезпечення.

Як це працює на практиці:

Договір укладається чоловіком, вік 35 років;

Термін страхування 20 років (цілком реально, щоб обслуговувати договір до 55 років);

Річний платіж — 10000 гривень (квартальний — 2600 гривень, це абсолютно реальна сума);

Виплата сім’ї в разі смерті по будь-якої причини — від 207 936 до 567 732 гривень *

Прогнозована виплата в разі дожиття — 610 974 гривень

 

* В залежності від обраних ризиків за договором страхування;

** суми покриття можуть змінюватися в залежності від зміни параметрів, заданих клієнтом;

*** оплата страхових платежів завжди може бути припинена без штрафних санкцій;

**** при розірванні договору повертається викупна сума (немає втрати всіх оплачених грошей);

***** розрахунок наведений на прикладі програм однієї із страхових компаній.

Аналогічним чином можна укласти договір накопичувального страхування, який буде покривати випадки критичних захворювань (інфаркт, інсульт, онкологія, трансплантація органів, необхідність проведення складних хірургічних втручань). Адже абсолютно очевидно, що в таких випадках Вашій родині знадобляться значні суми як на оплату лікування, так і на подальше забезпечення побуту. Подбайте про це самі, щоб потім не просити грошей у родичів, знайомих, благодійних фондів та організацій.  Опинитися у такій ситуації дуже непросто.

Чому вигідно працювати з нами:

  1. Ми орієнтуємося в ринку подібних послуг і знаємо «підводні камені» подібних договорів;
  2. Наша компанія співпрацює з дочірніми компаніями відомих європейський і світових страхових груп;
  3. Всі параметри договору індивідуально узгоджуються з кожним клієнтом, в залежності від його побажань за страховими сумами, набору страхових ризиків, страхових платежів.
  4. При настанні страхової події ми візьмемо на себе його повний супровід «під ключ» за мінімальну ставку гонорару — Ваші родичі не залишаться один на один зі страховою компанією.

 

 

Задати своє питання

Відправити
close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо