Страхування автомобілів, куплених в США

Ви купуєте автомобіль на одному з аукціонів в США. Швидше за все допомога в підборі, перевірці та доставці автомобіля Вам організовує фізична особа або компанія посередник, які мають досвід роботи з аукціонами Copart, Manheim, IAAI і т.д.

Чи ставили Ви їм питання, яким чином буде відшкодовуватися збитки в разі загибелі вантажу? Сьогодні одиниці з посередників будуть готові компенсувати витрачені Вами гроші на покупку автомобіля, якщо він загине або запропонувати послуги страхування. При цьому, практично ніхто не буде готовий гарантувати компенсацію, як одна з умов договору.

Ми пропонуємо Вам самостійно захистити себе на випадок загибелі вантажу.

Наша компанія одна з перших запровадила програми страхування пошкоджених автомобілів, які купуються на аукціонах в США і успішно запустила їх разом з декількома компаніями, які спеціалізуються на допомозі в підборі, купівлі, транспортування і митне очищення подібних автомобілів.

Вартість страхування — 1% від вартості автомобіля по інвойсу.

Страхові ризики:

  1. загибель автомобіля в результаті пожежі або вибуху на судні;
  2. загибель автомобіля в результаті затоплення судна, зіткнення суден;
  3. загибель автомобіля в результат перекидання контейнера з вантажем;
  4. загибель в результаті падіння контейнера з вантажем в воду.

В окремих випадках ми готові розглядати ризики часткового пошкодження автомобіля, що знаходиться в контейнері, але за умови здійснення поставки через наших партнерів.

Задати своє питання

Відправити
close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо