Страхування квартири

Ви живете в багатоповерховому будинку і хочете захистити свою квартиру? Більшою мірою квартира може бути небезпечним для затоплення або ж пошкодження вогнем. В окремих випадках також можна розглядати і ризики протиправних дій третіх осіб. Ми практично постійно стикаємося зі страхуванням квартир, тому в більшості випадків рекомендуємо своїм клієнтам виключити страхування конструкції, так як це найбільш витратна частина в структурі страхових платежів.

Зазвичай має сенс застрахувати обробку (ремонт), відповідальність перед сусідами і, іноді, рухоме майно. При цьому ми завжди оцінюємо Вашу можливість надати документальне обгрунтування шкоди або погоджуємо внесення індивідуальних змін до договорів страхування зі страховими компаніями-партнерами. Працюючи з нами, Ви завжди зможете отримати більш низькі тарифи і франшизи, а також індивідуальне коригування окремих умов страхування з урахуванням особливостей Вашого об’єкта страхування.

Ми працюємо з ризиками багатьох клієнтів, знаємо особливості облігаторних програм страхування кожного з наших страховиків-партнерів і відповідно маємо окремі, що відрізняються від роздрібного бізнесу умови роботи зі страховою компанією.

При настанні страхової події, при вирішенні питання, ми готові за свій рахунок провести альтернативну оцінку заподіяної матеріальної шкоди. Також ми допоможемо належним чином оформити страховий випадок і забезпечимо юридичний супровід врегулювання страхової події. З нами Вам не потрібно буде шукати юристів і адвокатів. У разі необґрунтованої відмови у виплаті страхового відшкодування, хоча такого в нашій практиці ще не було, ми візьмемо на себе всі судові витрати по примусовому стягненню відшкодування.

Задати своє питання

Відправити
close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо