Страхування будинку

Ви хочете правильно застрахувати будинок, але не знаєте, як це зробити? Ми можемо допомогти Вам вирішити цю проблему з урахуванням року побудови і стану Вашого будинку, оскільки професійно працюємо з такими об’єктами.

Ми спільно з Вами сформуємо групи об’єктів страхування, таким чином, щоб Ви не переплачували за непотрібні ризики і не допустимо перетину франшиз (наприклад, по конструкції і обробці), що може істотно скоротити або взагалі виключити виплату страхового відшкодування.

Наші фахівці індивідуально працюють з кожним договором страхування і допоможуть максимально адаптувати умови страхування фактичному стану будинку. Крім того, ми запропонуємо Вам спеціальний тариф, оскільки працюємо з ризиками дуже багатьох клієнтів і відповідно маємо більш низькі страхові тарифи і франшизи порівняно з роздрібною купівлею.

При необхідності ми організуємо і проведемо оцінку конструкції, обробки, рухомого майна, скляних елементів або ж допоможемо узгодити зі страховою компанією страхові суми в договірному порядку з мінімальними ризиками недострахованія об’єкта.

При настанні страхової події, при вирішенні питання, ми готові провести альтернативну оцінку збитку за свій рахунок, взяти на себе оформлення страхового випадку та юридичний супровід врегулювання збитку. З нами Вам додатково не потрібно буде витрачатися на юристів і адвокатів при настанні страхової події. У разі необгрунтованої відмови у виплаті страхового відшкодування, хоча такого в нашій практиці ще не було, ми візьмемо на себе всі судові витрати по примусовому стягненню відшкодування.

Задати своє питання

Відправити
close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо