Страхування Зелена карта

Чому вигідно купити сертифікат «Зелена карта» саме у нас:

Ми продаємо сертифікат компанії-члена міжнародної страхової групи, з яким не виникне ніяких проблем, за ціною, яку запропонує Вам безпосередньо страховик або інший страховий посередник. Працюючи з нами, Ви не переплачуєте.

Додатково, за Вашим запитом, ми повністю проконсультуємо Вас про порядок дій у разі настання страхової події за кордоном перед виїздом. Це допоможе Вам правильно оформити всі документи в разі, якщо Вас визнають винним.

У більшості європейських країн врегулювання відбувається через адвокатські компанії, при цьому вартість одного середнього файлу (збитку) становить від 500 до 4000 Євро. Ми фактично ексклюзивно, зможемо запропонувати Вам в Києві договір на покриття послуг адвоката в Європі при настанні ДТП. А також пояснимо специфіку забезпечення представництва Ваших інтересів за таким договором.

Часто трапляється так, що в ДТП на території іншої держави, винним є громадянин саме цієї держави. Тому Вам належить оформлення страхового випадку та звернення в страхову компанію винуватця саме в цій державі. З цим можуть виникнути проблеми: незнання мови, незнання законодавства, особливості формування комплекту документів для виплати страхового відшкодування. При цьому після повернення в Україну ще потрібно листуватись з компанією, яка буде представляти інтереси іноземного страховика, а також можливо і примусове стягнення страхового відшкодування. Ми обов’язково допоможемо Вам у вирішенні цих питань за умови правильного оформлення ДТП за кордоном. У нас є досвід стягнення заборгованості з іноземних страхових компаній, при цьому ми запропонуємо Вам мінімальну ставку нашого гонорару, яка підлягатиме оплаті виключно за фактом отримання Вами грошей від іноземної страхової компанії.

Задати своє питання

Відправити
close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо