Страхування витрат на юридичну допомогу при ДТП

Дуже часто трапляється так, що водій, який не винен в ДТП, визнається винуватцем в силу різних причин. Когось підставили на дорозі, співробітники ДАІ неправильно оцінили ситуацію, взяли хабар або їх попросило «вищестояще» керівництво або знайомі, інший учасник відверто бреше про обставини того, що сталося і т.д. На жаль, такі наші реалії. У той же час кожен з нас може зробити помилку на дорозі, втратити на кілька секунд пильність і вчинити ДТП виключно з власної вини.

На жаль, обидві ситуації супроводжуються стресом, вимагають часу, грошей, поїздок, створюють моральний дискомфорт. У першому випадку водієві потрібно довести, що він не винен. Якщо складено протокол, зробити це можна тільки в суді, представивши докази своєї невинності. Обурення і пояснення на пальцях Вам не допоможуть. Потрібні докази, які будуть визнані доречними й допустимими відповідно до чинного законодавства України.

Що в даному випадку може бути доказом, який можна використовувати в справі про притягнення водія до адміністративної відповідальності. Це відеозапис (по-перше, його потрібно знайти, по-друге, домовитися з власником про викуп, для прикладу отримання записів в середньому коштує від 600 гривень; по-третє, поїхати і забрати їх). Тобто як мінімум витрати на бензин і 600 гривень за запис і того близько 700 гривень. Наступна дія — експертне дослідження обставин ДТП, на ринку ця послуга коштує від 3000 гривень. Якщо суд надалі призначить судову експертизу і покладе витрати на Вас, то це ще 2500 — 3500 гривень. При цьому для проведення досліджень потрібно витребувати матеріали справи, а це поїздки в суд, черги і т.д. При самому мінімумі, щоб не привертати адвоката або юриста витрати складуть від 3100 до 7200 грн. Також можливо знадобиться циклограма роботи світлофора, за якою також потрібно їхати подавати запит, а через кілька днів знову їхати забирати. Це ще гривень 200 на бензин і близько 700 гривень за циклограму. Ще одна витратна стаття — це пошук свідків, оголошення в газети, опитування продавців і працівників прилеглих об’єктів, розклеювання оголошень. Часу це забирає маса, потім зустрічі зі свідками, більшість з них хоче компенсації за витрачений час і т.д. Статтю витрат можна оцінити в середньому в 700 грн. Ну і останнє — участь адвоката у справі, яке включає роботу в судових засіданнях, підготовку всіх матеріалів (скарг, клопотань, заяв, запитів і т.д.). Вважайте, що в середньому витрати на одне засідання 800 гривень, а їх зазвичай буває до чотирьох — п’яти, плюс апеляційна інстанція з оплатою судового збору. Витрати тут складуть від 3200 гривень до 5600 гривень. Разом вартість процесу у справі про притягнення до адміністративної відповідальності складе від 7000 до 14000 гривень, а по ДТП з тілесними ушкодженнями дана сума буде ще вища, це не рахуючи витраченого часу і нервів.

Виникає питання — чи є у Вас резервні гроші, які Ви готові відразу дістати і витратити, чи є у Вас фахівці, які відразу підключаться до роботи, адже очевидно, що Вам потрібен результат, а робота на початкових етапах після ДТП найважливіша. При цьому Ваш інтерес очевидний, оскільки ніхто не буде перекручувати обставини ДТП, якщо збиток кілька тисяч гривень. Зазвичай це робиться у справах, де збиток великий і, як правило, перевищує ліміти відповідальності страхової компанії. Йдеться про стягнення грошей з Вас або залучення Вас до кримінальної відповідальності. При цьому не можна забувати про те, що якщо винуватим зроблять Вас, то потрібно буде нести самостійно витрати на ремонт свого автомобіля, а це теж немаленька сума. Чи замислювалися Ви про те, щоб захистити себе в подібних ситуаціях?

В іншому випадку, коли Ваша провина очевидна, Ви також отримуєте масу неприємностей. У Вас вилучають водійське посвідчення. Щоб його забрати необхідно брати участь в судовому засіданні, потім через 10 днів знову звертатися до суду, щоб забрати постанову про притягнення Вас до адміністративної відповідальності. Після цього в ДАІ або ПАТ «Ощадбанк» потрібно буде отримати реквізити на оплату штрафу, сплатити штраф. І тільки після всього цього з постановою і квитанцією про оплату штрафу знову звернутися в ДАІ, прочекати чергу і забрати водійське посвідчення. Юристи або адвокати візьмуть за таку послугу від 500 грн., якщо Вам шкода свого часу. З сумою штрафу витрати складуть близько 1000 гривень. Скажіть, хотілося б Вам, щоб за Вас в разі ДТП всі проблеми вирішили і привезли Ваше водійське посвідчення до Вас в офіс, а Ви не витратили ні копійки?

Компанія «Фінанс-сервіс» готова вирішити всі зазначені проблеми всього за 500 гривень в рік, за умови, що Ваш поліс автоцивілки був оформлений через нашу компанію. Наші юристи виконають за Вас всю роботу, позбавлять Вас від клопоту, а найголовніше від істотних витрат. Ми покриваємо витрати на отримання відеозапису, експертизи обставин ДТП, отримання циклограм і інших матеріалів, роботу зі свідками, участь в судових засіданнях, судовий збір за апеляційне оскарження. Крім цього, ми самостійно оплачуємо за Вас штраф, беремо всі турботи на себе і забезпечуємо Вам доставку Вашого водійського посвідчення в офіс або на роботу.

Позбавте себе від витрат і клопоту всього за 500 гривень в рік. При цьому наш договір буде діяти на будь-якого водія, який буде керувати Вашим транспортним засобом на законних підставах.

Якщо Ви хочете додаткових гарантій, то при укладанні договору на надання юридичних послуг Ви також зможете укласти договір страхування фінансового ризику від невиконання зобов’язань за ціною 10 гривень з однієї з наших страхових компаній — партнерів. У разі факту невиконання страхова компанія відшкодує Вам 500 гривень в найкоротші терміни на підставі Вашої заяви

Задати своє питання

Відправити
close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо