Страхові послуги

У клієнта повинні бути очевидні переваги, щоб працювати з нами, а не зі страховою компанією безпосередньо. Ми чітко розуміємо це і намагаємося запропонувати своїм клієнтам більше, ніж страхова компанія:

1. Ми готові супроводжувати виплату страхового відшкодування в разі настання страхової події «під ключ». За Вашим вибором — наш фахівець буде супроводжувати і консультувати Вас при кожному відвідуванні офісу страхової компанії, проведенні оцінки і т.д. Або ж, щоб не відволікати Вас, ми готові забезпечити представництво Ваших інтересів і збір необхідних документів на підставі виданої довіреності.
2.У разі спору зі страховою компанією (якщо це не зловживання або шахрайські дії) ми візьмемо на себе всі витрати пов’язані з примусовим стягненням страхового відшкодування, а також забезпечимо представництво інтересів клієнта у судових, правоохоронних, наглядових та інших органах.
3.Купуючи страховий продукт у нас, ми підберемо оптимальне рішення для Вас з урахуванням особливостей об’єкта страхування і турбуючих Вас ризиків. При цьому ми будемо супроводжувати укладений договір протягом терміну страхування.
4. Ми завжди намагаємося скоротити витрати клієнта та отримати додаткові знижки або бонуси від страховика.
5. Ми підтримуємо контакти з керівництвом всіх страхових компаній — партнерів, де розміщена частина нашого страхового портфеля, тому ми можемо домовитися про компроміс зі страховиком у разі нестандартної ситуації.

Задати своє питання

Відправити
close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо