Блог
31Мар2021

Страхування на випадок коригування митної вартості

Коригування митної вартостіНа сьогоднішній день ми фактично ексклюзивно пропонуємо страховий продукт, який передбачає страхування ризиків імпортера на випадок коригування митної вартості при імпорті в Україну. Практика прийняття рішень про коригування митної вартості з боку митних органів досить поширена і тягне збільшення витрат імпортера. Це завжди неприємно, тим більше що умови реалізації такого товару в Україні вже можуть бути узгоджені.

Страхування на випадок коригування митної вартості передбачає повне покриття витрат імпортера в зв’язку зі збільшенням мита та податку на додану вартість. Обов’язковою умовою виплати є оформлення митної декларації з урахуванням вимог ст. 55 Митного кодексу України. Моментом настання страхової події вважається програш в суді апеляційної інстанції за позовом про скасування рішення про коригування митної вартості. Залучення і оплата юристів проводиться за рахунок страхової компанії. Договір не передбачає франшиз, єдині додаткові витрати клієнта — оплата судового збору в судах першої та другої інстанції.

Рішення про можливість страхування і можливі умови в кожному конкретному випадку приймається індивідуально. Страхова сума становить від 10000 гривень до 200000 гривень.  Страховий тариф — від 5% до 10%.

close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо