• Підведення підсумків тримісячної програми-інтенсив «Юридичний супровід страхових суперечок».
Блог
20Дек2017

Підведення підсумків тримісячної програми-інтенсив «Юридичний супровід страхових суперечок».

Дев’ятнадцятого грудня відбулося вручення сертифікатів кращим студентам ІІI і IV курсу спеціальності «Право», Київського національного торговельно-економічного університету, які брали участь в тримісячної програмі-інтенсив «Юридичний супровід страхових суперечок».

З огляду на лекційно-практична форму занять програми, студенти за 12 модулів мали можливість не тільки прослухати лекції про страхову діяльність і юридичні аспекти вирішення страхових суперечок, а й вирішувати практичні завдання, що, безумовно, дало можливість закріпити нові знання. Після закінчення факультативних лекцій, більшість студентів виявили великий інтерес до страхового права і приємно вразили лектора своїми знаннями в області юриспруденції.

Також, двоє студентів КНТЕУ підписали договір про проходження практики в ТОВ «Фінанс Сервіс», де вони безпосередньо будуть займатися юридичним супроводом страхових суперечок, відвідувати судові засідання і реалізовувати на практиці отримані знання.

Нагадаємо, що програму-інтенсив проводив засновник юридичної компанії ТОВ «Фінанс Сервіс» кандидат юридичних наук Ільченко Антон Вікторович за підтримки кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права КНТЕУ.

close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо