Безкоштовна юридична допомога по страхуванню

Забрали права (водійське посвідчення) в іншому місті

Олександр:

Привіт!

Я потрапив в аварію, був винуватцем, в іншому місті. Де і коли має відбутися суд? Де я можу забрати права? Три місяці минуло, повістки до суду не було, але я дізнався що суд був протягом 10-днів в тому місті де було ДТП.

Що мені робити і як отримати права назад?

Відповідь:

Олександр, добрий день! Вибачте за технічні проблеми з нашим сайтом, Ваш лист, як і кілька інших листів, були автоматично перенесені в архів, в зв’язку з цим ми не змогли на нього своєчасно відповісти.

Шукати можна в двох місцях.

По-перше, водійське посвідчення може перебувати в районному ДАІ за місцем проживання, яке було зазначено в протоколі про адміністративне правопорушення. Ця інформація була записана з Ваших слів або переписана з свідоцтва про державну реєстрацію транспортного засобу. Або ж водійське посвідчення може перебувати в ДАІ того району, де розташований суд.

Рекомендуємо Вам почати пошуки з районного ДАІ за місцем проживання. Ще раз підкреслюємо, що місцем проживання в даному випадку буде той адресу, який вказаний у протоколі про адміністративне правопорушення. Якщо там не виявиться, то можна просто зателефонувати в районне ДАІ, того міста, яке передавало адміністративні матеріали до суду. Або ж можна ініціювати туди запит через своє районне ДАІ.

Якщо ніде не виявиться, то необхідно буде заявляти про втрату і займатися відновленням водійського посвідчення.

Щоб забрати посвідчення з ДАІ необхідно заплатити штраф і надати квитанцію.

close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо