Безкоштовна юридична допомога по страхуванню

Стягнення різниці між розрахованим збитком і виплатою страхової компанії з винуватця ДТП

Марія:

Добрий день!

Допоможіть, будь ласка, розібратися з ситуацією.

Рік тому ми з чоловіком потрапили в ДТП з Ніссаном. Чоловік був визнаний судом винним в аварії. На момент аварії у власника Ніссана було КАСКО в «Censor», а у нас цивілка з лімітом на мат. збиток 50 тис.грн. в «Censor».

Через рік до нас прийшов лист від колекторів «Censor», де зазначено, що сума збитку нарахована в розмірі 40 тис. грн.. При цьому відшкодування від «Censor» надійшло їм в розмірі 26 тис. грн. З нас вимагають оплату суми різниці в розмірі 14 тис. грн.

Підкажіть, будь ласка, як краще вчинити в даній ситуації.

Дякуємо.

Відповідь:

Добрий день, Марія!

В даному випадку ми рекомендували б Вам відмовити в задоволенні вимог колекторів письмово на підставі того, що заподіяний збиток покривається лімітом договору обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. При цьому обов’язково поінформуйте свою страхову компанію. Швидше за все, далі піде судовий розгляд. Має сенс залучити свою страхову компанію як співвідповідачів, щоб страховики самі розбиралися в розмірах відповідальності. З урахуванням того, що ліміт Вашого поліса покриває розмір заподіяного збитку, Ваша відповідальність в даному випадку обмежиться тільки франшизою.

close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо