Безкоштовна юридична допомога по страхуванню

Штраф за неправильно оформлений поліс автоцивілки

Віталій:

Добрий вечір!

Мною був придбаний автомобіль за генеральним дорученням оформленим нотаріально. Зупинив мене співробітник ДАІ виписав на мене штраф в розмірі 450 грн. тому, що наявний у мене страховий поліс мав 3 типу.

Чи правочинні дії співробітника ДАІ, адже в полісі був зазначений господар машини, а я керував авто за дорученням?

Заздалегідь вдячний за відповідь.

Відповідь:

Віталій, добрго дня! Дякуємо за Ваш питання. Вибачте за тривалу затримку з відповіддю.Ваш і ще кілька питань були автоматично переадресовані нашим поштовим сервісом в архів, в зв’язку з цим ми не побачили їх своєчасно і затримали відповіді кільком відвідувачам сайту.Ще раз приносимо свої вибачення.

Дії співробітника ДАІ в даному випадку є правомірними. Поліс третього типу покриває тільки тих осіб, які експлуатують транспортний засіб на законних підставах і чітко вказані в полісі. З огляду на те, що Ви в полісі не були зазначені, то страховий захист на Вас не поширювався. Щоб в такому випадку діяло страхове покриття необхідно, щоб поліс був 1 типу. Такий договір покриває відповідальність будь-якої особи, яка на законних підставах керує транспортним засобом. Тобто Вам необхідно оформити новий поліс на себе по третьому типу або звернутися в страхову компанію і на підставі довіреності попросити їх переоформити діючий поліс з 3 на 1 тип.

close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо