Безкоштовна юридична допомога по страхуванню

Хто може отримати страхове відшкодування

Роман:

Добрий вечір!

У мене страховий випадок, в мою машину в’їхала вантажівка, яка застрахована у страховій компанії в м. Киэві, я звернувся до них, вони зробили оцінку, пофотографувати і всі необхідні документи я їм подав.

Мені відмовилися виплачувати гроші через те, що я як би не є власником ТЗ. Я їжджу по тех. паспорту і в мене немає довіреності, але моя страховка зареєстрована в іншій СК кілька місяців до ДТП на моє ім’я. Вони пояснювати, що можуть виплатити гроші тільки власнику авто або довіреній особі. З господарем зв’язку немає, автомобіль зареєстрований в Кришталевому (Красний Луч) зона АТО.

Завчасно дякую за відповідь!

Відповідь:

Роман, доброго вечора!
Дякую за ваше запитання.

В даному випадку дії страхової компанії абсолютно законні. Відповідно до п / п «г», п. 35. 2 ст. 35 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» до заяви про виплату страхового відшкодування необхідно надати документ, що підтверджує право власності на пошкоджений автомобіль.

На жаль, вирішити це питання неможливо. Відшкодування зможе отримати або власник пошкодженого автомобіля, або інша особа на підставі довіреності.

close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо